top of page

Yasal Uyarı

Sayın Ziyaretçiler,

Bu internet sitesindeki bilgiler yalnızca bilgi verme amaçlı olarak hazırlanmış olup herhangi bir şekilde hukuki görüş olarak kullanılmamalıdır. Bu sitede yer alan bilgiler avukat-müvekkil ilişkisi kurmak amacı ile yazılmamış olup yalnızca bilgi verme amacı ile yazılmıştır.

Bu internet sitesinde yer alan hukuki bilgiler yürürlükte bulunan kanun ve ikincil mevzuatta meydana gelen değişikliklere bağlı olarak güncelliğini yitirebilir ve yürürlükte olan yasal gelişmelerin son halini yansıtmayabilir. Bu sebeple, bu sitedeki bilgileri kullanarak herhangi bir karar vermeden veya harekete geçmeden önce yetkili kişilere, hukuki danışmanlık alacağınız bir avukata yasal danışmanlık için başvurmanız gerekmektedir.

 

Ezer Hukuk ve Danışmanlık bu sitede yer alan bilgilendirme yazıları ile ilgili olarak herhangi bir yanlışlık, eksiklik, mevzuatın değişmesi veya bu bilgilerin idari ya da hukuki bir kurum nezdinde kullanımından doğan sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Site ziyaretinin bir Avukat – Müvekkil ilişkisi olmadığından böyle bir sorumluluk yüklenmesi de mümkün değildir.

 

Bu internet sitesi ve içindeki bilgiler, Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kuralları ve ilgili mevzuatına bağlı kalınarak ve ilgili mevzuatla reklam yasağına ilişkin düzenlemelere uygun olarak hazırlanmıştır. 

 

Bu sitedeki tüm bilgilerin mülkiyeti Ezer Hukuk ve Danışmanlık’a aittir. Ezer Hukuk ve Danışmanlık’ın yazılı izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve kullanılmaz.

 

Telefon, Whatsapp ya da E-mail ile gönderilen herhangi bir bilgi veya bu sitenin veya içerdiği bilgilerin herhangi başka bir şekilde kullanımı, hiçbir şekilde avukat – müvekkil ilişkisi oluşturmayacağı gibi büromuzun var olan müvekkilleri ile de kısmi avukat – müvekkil ilişkisi oluşturmaz. Ezer Hukuk ve Danışmanlık, ziyaretçilerin bu sitede verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirdikleri hareketlerden dolayı hiçbir şekilde sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.

EZER HUKUK

Danışmanlık & Arabuluculuk

 

Adres

Kartaltepe Mah. Ahu Sok.

No:30/7 Bakırköy – İstanbul

E-Posta

av.serkanezer@outlook.com

Telefon

0534 789 4541

bottom of page